پاک کردن تاتو ابرو و بدن
در این سایت علاوه بر آشنایی با مراکز مختلف پاک کردن تاتو ، با انواع پاک کننده های تاتو هم اشنا خواهید شد.

روش های پاک کردن تاتو در خانه را بشناسید

پاک کردن تاتو و خالکوبی در خانه امکان پذیر است ؟

پاک کردن تاتوی ابرو و بدن با روش های متنوعی امکان پذیر است . که متداول ترین روشهای برای ابرو محصولات رجووی امریکا هستند و برای تاتو بدن از لیزر استفاده می شود. اما یکسری روشهای خانگی هم برای اینکار وجود دارد که تا حدودی موثر و مفید خواهید بود .

پاک کردن تاتو در خانه

علت پاک کردن تاتو ، پشیمانی بعد از انجام آن است . بنا بر هر دلیل و تحت شرایط روحی خاصی ممکن است کسی افدام به خالکوبی و تاتو کند و سپس پشیمان شود و بخواهد آنرا پاک کند.

برای پاک کردن می تواند به کلینیک های زیبایی مراجعه کند یا مراکز تخصصی پاک کردن ، که همه اینها شامل هزینه و شاید هم هزینه گران خواهند بود . اما روش های خانگی هم وجود دارند که با انها می توانید تا حدودی نتیجه خوب بگیرید .

نمونه کار فیبروز

بهترین روش های گیاهی و طبیعی پاک کردن تاتو و خالکوبی بدن در خانه

پاک کردن تاتو با آلوئه ورا

پاک کردن تاتو در خانه

 وجود ویتامین E و پادریا تومنتوسا در آلئه ورا تاثیر خوبی بر خالکوبی خواهد داشت . اگر خالکوبی تازه باشد این روش اثر بیشتری خواهد داشت. از آلوئه ورا محصولات فراوان زیبایی و لایه بردار پوست تولید و مورد استفاده قرار می گیرد که باعث چوانسازی پوست می شود.

کاربرد نمک در پاک کردن خالکوبی و تتو

پاک کردن تاتو در خانه

سدیم و کلر موجود در نمک وقتی به پوست نفوذ کنند به جوهر ها و رنگدانه های تاتو حمله می کنند و مولکولهای انها را به نوعی می شکنند . کمی آب به نمک اضافه کنید و یک اسفنج را در آن خیس کنید. حالا اسفنج را به مدت 30 دقیقه تا یک ساعت روی پوستتان بمالید و بعد با آب گرم تمیز کنید. این ارزانترین روش پاک کردن تاتو در خانه محسوب می شود .

عسل درمانگر، مفید در پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو در خانه
نحوه پاک کردن تاتو در خانه

برای خالکوبی های ران و کوچک می توانید از عسل کمک بگیرید . دو قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا, ماست, نمک و عسل را باهم مخلوط کنید تا خمیر سفتی به دست آورید. حالا این ترکیب را روی پوست خود بمالید و بعد از نیم ساعت با آب گرم بشویید.

این را هم بخوون : پاك كردن تاتو با rejuvi

پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده

پاک کردن تاتو در خانه
پاک کردن تاتو در خانه

این هم روش خانگی دیگر برای پاک کردن جوهر خالکوبی است . البته باید بصورت منظم اینکار را انجام دهید .

پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده را همراه با آلوئه ورا کاملا مخلوط کنید تا بصورت خمیری سفت و محکم تبدیل شود سپس آنرا بر روی خالکوبی مورد نظر بگذارید . اگر این کار منظم و زیاد انجام دهید خالکوبی تان کمرنگ و کمرنگ خواهد شد .

اثر معجزه گیر لیمو

پاک کردن تاتو در خانه
نحوه پاک کردن تاتو در خانه

در واقع می شود گفت بهترین روش پاک کردن تاتو در خانه همین بکارگیری لیمو است . بدین صورت که همراه نمک بر روی خالکوبی بگذارید . لیمو یک اسید طبیعی برای پوست محسوب می شود که علاوه بر پاک کردن جوهر تاتو به شفافیت پوست هم کمک می کند.

[show-team orderby=’rand’ layout=’grid’ style=’img-circle,img-white-border,text-center,img-above,2-columns,badge-theme’ display=’name,photo,smallicons,social,groups,freehtml,position,email,location,telephone’]

مراحل پاک کردن تاتو با آب لیمو و نمک در سه مرحله :

  • مرحله اول : 150 گرم نمک را با کمی آب لیمو قاطی کنید و با پنبه آنرا روی خالکوبی و تاتو بگذارید .
  • مرحله دوم : مالش را نیم ساعت تا یک ساعت انجام دهید تا کاملا جذب پوست شود
  • مرحله سوم : با آب گرم بشوریید.

فراموش نکنید که استفاده از این روش و سایر روشهای پاک کردن تاتو در خانه ددد و سوزش آور خواهد بود .

پاک کردن تاتو با روغن ویتامین E, ژل آلوئه ورا و زردالو

مخلوط روغن ویتامین E, ژل آلوئه ورا و زردالو تهیه کنید و روی خالکوبی خود مستقیم بمالید . بعد از ده دقیقه آبکشی با آب سرد انجام دهید . 40 روز اینکار را روزی یکبار انجام دهید . بتدریج خالکوبی و تاتو شما کمرنگ خواهد شد.

روش اسکراب زردآلو برای پاک کردن تاتو :

پاک کردن تاتو در خانه
پاک کردن تاتو در خانه

روش اسکراب زردآلو معمولاً با نمک انجام می شود تا به عنوان لایه برداری عمل کند.این روش شامل مخلوط کردن نمک و زردآلو و مالیدن آن روی خال کوبی است.نمک، به عنوان یک ساینده عمل می کند و قدرت پاک سازی زردآلو جوهر را از بین می برد با این حال آن را به طور کامل پاک نمی کند.

این روش های همه روش های درمانهای خانگی نیستند و روشهای دیگر نیز وجود دارد مانند مخلوطی از آلوئه ورا، نمک، عسل و ماست و یا استفاده از روغن استخدوس که البته این همه این روشها ممکن است شما رو به پاک کردن دلخواه نرساند ولی تا حدودی بر روی خالکوبی و تاتو اثر گذار خواهد بود و در صورت تکرار آنرا کمرنگتر خواهد کرد.

فقط یادتان باشد اینها درمانهای خانگی هستند و تقریبا اسیدی. یعنی اگر حساسیت پوستی دارید بهتر است که این روشها را برای جلوگیری از خارش شدید پوستی و دیگر مشکلات ، امتحان و تست نکنید .

اگر تاتوی ابرو هم دارید بخاطر نزدیکی آن با چشم هیچوقت سراغ این روشها نروید . حتی برای تاتوی ابرو لیزر هم بنوعی ممکن است اسیب زا باشد و برای اینکار از مراکز تخصصی پاک کردن تاتو کمک بگیرید که مواد و محصولات آنها تایید شده جهانی هستند.

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *